— Розгорнути навігацію і новини —

Дерево-алюмінієві вікна Skaala Scandic

Дерев'яні вікна скандинавського типу Skaala Scandic

Лінійка Skaala Scandic виконана за всіма правилами і стандартам європейської практики. Вікна цієї лінійки легко справляються з усіма, покладеними на них обов'язками: пропускають в будинок природне світло, захищають приміщення від пилу, опадів, вітру, неприємних запахів і звуків, через них приємно дивитися на денні пейзажі і нічний зоряне небо.

В основу Skaala Scandic лягла конструкція Норвезького вікна відкривається назовні. Крім всіх інших, властивих продукції Skaala позитивних характеристик, ці дерев'яні вікна за фінською технологією мають кілька варіантів розташування стулок - повороти вікна на 180, 90 і 45 градусів в 2х напрямках:

  • Поворот на 180 ° - стулка вікна повертається навколо своєї горизонтальної осі, вікно відкривається в двох напрямках - традиційно всередину приміщення і назовні, а завдяки вбудованому фіксатора вікно можна залишити в режимі провітрювання.
  • Підвісна віконна стулка дає можливість вікна повертатися на 180 ° вертикально - так званий, класичний бічний поворот, який при необхідності перетворює звичайне вікно в аварійний вихід.
  • Бічний поворот на 90 ° - опціонально повторює підвісну стулку з поворотом на 180 °. Вікно також просто в обслуговуванні і може використовуватися як запасний вхід.
  • Бічний класичний поворот - традиційне вертикальне відкривання, може використовуватися як для вікон, так і для балконних дверей.
  • 45 градусний поворот вікна з підвісною по горизонталі стулкою - оптимальний для режиму провітрювання.

Дерево алюмінієві вікна Scandic безпечні і прості у використанні і обслуговуванні, вікна легко миються.

Ще один бонус, вікна Skaala Scandic можуть бути обладнані клапанами вентиляції для провітрювання приміщення, які видно тільки зсередини, і не порушують цілісного архітектурного вигляду екстер'єру.