— Розгорнути навігацію і новини —

Дерево-алюмінієві Skaala Nordic

Колекція Skaala Nordic

Колекція Skaala Nordic це дерев'яні вікна за фінською технологією широко відомі своєю двухрамні конструкцією. Завдяки найкращому коефіцієнту енергозбереження та високому рівню звукоізоляції, ці фінські вікна знайшли широку популярність в сучасному світі і встановлюються не тільки при будівництві нових будівель, але і при оновленні старих. І глухі і вікна, що дерево-алюмінієві вікна істотно зменшують тепловтрати будівлі, тому їх активно використовують при будівництві сучасних «пасивних» Екобудинку.

Якість кожної віконної конструкції ретельно перевіряється, для цього існує цілий ряд стандартизованих методів. Після проходження всіх перевірок на вікні ставиться знак офіційної енергетичної класифікації з описом параметрів моделі, обов'язково вказуються коефіцієнт теплоізоляції і рівень звукоізоляції.

В основу колекції Skaala Nordic лягла офіційна, діюча в Фінляндії, система класифікації вікон за показниками енергоспоживання, яка дозволила компанії виділити лінійку підколекції: Alfa, Beeta & Gamma.

Вікна Alfa найбільш енергоефективні в своєму класі. Конструкція спроектована відповідно до найсуворіших правилами енергозбереження в будівництві та складається з двох ізоляційних стекол, вставлених в дві стулки. Дворамна конструкція Alfa істотно зменшує потребу в тепловій енергії, роблячи вікна не тільки екологічними, але і економічними, помітно знижуючи витрати на опалення. При товщині коробки дерево-алюмінієвого вікна 131, 175 і 210 мм, коефіцієнт теплопередачі вікна доходить до 0,59 Вт / (м 2 К), а рівень звукоізоляції дорівнює Rw 51.

Дерево-алюмінієві вікна Beeta мають особливу конструкцію, яка складається з двох стулок - одна дерев'яна з двома ізоляційними стеклами, друга - алюмінієва з одним склом. З метою підвищення теплоізоляційних властивостей дистанційна рамка, розташована між стеклами в склопакеті вікон Beeta, як і Alfa, виготовляється з полімерного матерали.

Відкривається всередину двухкамерная віконна конструкція характеризується максимально ефективними коефіцієнтами тепло- і звукоізоляції.

Фінські вікна Gamma зроблені за тим же принципом, що і дерево алюмінієві вікна Beeta, їх конструкція складається з однієї дерев'яної стулки і другий - алюмінієвої. Зовнішня алюмінієва стулка захищає дерев'яну раму від руйнівного впливу навколишнього середовища, вона виготовляється з одним склом. Внутрішня дерев'яна стулка проводиться з однокамерним склопакетом, який складається з двох стекол, і, за рахунок повітряної камери, значно підвищує показники теплозбереження.

Між зовнішньою і внутрішньою рамами, всієї лінійки вікон Nordic, можна встановити жалюзі, які забезпечать вбудований механізм, який регулює природне освітлення в приміщенні. Також у вікон Skaala Nordic є можливість регулювання ширини відкривання вікон.

Всі вікна колекції Skaala Nordic невибагливі в обслуговуванні і догляді, вони прослужать довгі роки, захищаючи Ваше особистий простір від зовнішніх, іноді дратують, факторів, зменшуючи витрати енергії і, відповідно, витрати на опалення в усіх сенсах захищаючи Ваш спокій.