— Розгорнути навігацію і новини —

Дерево-алюмінієві Skaala Continental

Поворотно-відкидні вікна Skaala Continental - функціональність і легкість у використанні

Щільно прилягаюча дерево-алюмінієва конструкція гарантує високу функціональність навіть для великих вікон, а акуратна фурнітура не ускладнює елегантну дерев'яну поверхню. Поворотно-відкидні вікна Skaala Continental можна комбінувати з більш складними віконними елементами. Наприклад, в одній коробці Ви можете поєднати поворотно-відкидне, глухе і скошене вікна.

Користуючись тільки однією ручкою, Ви можете вибрати будь-яку з трьох функцій:

  1. Закрите положення
  2. Поворотне відкривання
  3. Відкидне відкривання

Skaala також надає Вам можливість вибрати дизайн внутрішніх рам вікон - Ви можете вибрати просту або фігурну фаску рами.

Система поворотно - відкидних вікон Skaala

Дерево-алюмінієві поворотно-відкидні вікна Skaala

Ці вікна мають переваги двох видів матеріалів - теплі, натуральні відтінки і естетична краса дерева всередині і довговічний, не вимагаючий догляду алюміній зовні.

Дерево-алюмінієві поворотно-відкидні вікна випускаються в трьох варіантах:

  1. Однорамне однокамерне поворотно-відкидне вікно (2 скла)
  2. Однорамне двокамерне поворотно-відкидне вікно (3 скла)
  3. Двухрамне поворотно-відкидне вікно 2 + 1 (склопакет + скло)

Поворотно-відкидне вікно 2 + 1 складається з двох рам: внутрішньої дерев'яної рами зі склопакетом і зовнішньої алюмінієвої рами зі склом. Така дворамна конструкція має чудові теплоізоляційні та звукоізоляційні властивості. У вікна цього типу між внутрішньою і зовнішньою рамами можна встановити жалюзі в колір вікон, забезпечуючи, таким чином, вбудовану, що не збирає пилу конструкцію регулювання світла. Ця модель має всі переваги, а також високу функціональність.