— Розгорнути навігацію і новини —

Дерево-алюмінієві вікна

Різноманітність, технологічність, комфорт

У сучасному світі на вікна покладена велика відповідальність. Тепер вони повинні не тільки пропускати сонячне світло, захищати мешканців від дощу, вітру та інших опадів, від неймовірної спеки і нестерпного холоду, не впускати в приміщення зайві шуми, запахи та іншу живність, вони повинні відповідати нормам енергозбереження та при цьому бути повністю екологічними. Фінські вікна Skaala вже давно виконують всі ці функції в Європі і ось нарешті ці скандинавські вікна в Києві.

При всій своїй технологічності і складності, вікна Skaala неймовірно легкі і зручні в експлуатації. Однією з розробок компанії стали поворотно-відкидні вікна з жалюзі вбудованими між рамами, управління якими виводять на лицьову частину стулки. Німецька фурнітура, яка використовується для виготовлення вікон, розрахована на великі навантаження, вона дозволяє зняти всі обмеження у виборі розмірів віконних конструкцій, не завдаючи шкоди їх функціональності. Установка вікон Skaala - це раціональне рішення, з огляду на кліматичні умови України, високі показники енергозбереження цих вікон, їх надійність, простоту і невибагливість в обслуговуванні.

Кожен покупець може вільно вибрати розміри, форму і колір вікон Skaala, а також додаткове оснащення: мікропровітрювання, жалюзі, москітні сітки та інші аксесуари, що впливають на функціональність і зовнішній вигляд вікон.

Skaala пропонує Вам також вибрати дизайн фаски внутрішніх рам для всіх вікон - просту або фігурну.

Власне виробництво склопакетів дозволяє Skaala впроваджувати сучасні енергозберігаючі рішення. Skaala тісно співпрацює з провідним виробником скла Pilkington, Великобританія.

Переваги склопакетів Skaala:

  • Краще комбіноване скло на ринку: конструкція вікна одночасно забезпечує високу теплову ефективність і захист від сонячного світла;
  • Завдяки власному виробництву склопакетів, в асортимент продукції входять недорогі нестандартні рішення;
  • Різні варіанти поставки в короткі терміни;
  • 10-річна гарантія на склопакети Skaala.

Тільки якісна деревина у всіх видах продукції.

В процесі виготовлення матеріалів з деревини, для забезпечення їх міцності і якості, використовується повільно зростаюча північноєвропейська хвойна деревина. Фінляндія має репутацію європейського лідера з охорони навколишнього середовища. Деревина - найбільш безпечний матеріал. Ми отримуємо деревину з екологічно чистих і поновлюваних лісів.

Skaala Regular - це високоякісна деревина, ретельно відібрана з великих і доглянутих лісів в середній частині Фінляндії. Клеєна високоякісна деревина з шиповим з'єднанням, вперше застосована Skaala, гарантує міцну структуру і хорошу основу для всіх поверхневих обробок. Skaala Regular використовується в якості стандартного матеріалу у всіх виробах.

Skaala Premium - високоякісна деревина першого класу з північної фінської сосни, яка росте в Лапландії. Довговічність матеріалу Premium досягається за рахунок особливо повільного зростання деревини в суворих погодних умовах. Щільність деревини робить матеріал твердіше, що запобігає викривленню навіть при високому рівні вологості і температури. Skaala має мережу спеціально відібраних лісопилок, щоб гарантувати високу якість отриманого матеріалу з деревини. Матеріал найвищої якості Premium використовується у виробах на замовлення.

З вікнами Skaala Ви економите електроенергію і зберігаєте навколишнє середовище.

Енергозбереження та навколишнє середовище

В результаті багаторічних досліджень і розробок, на початку 2008 року компанія Skaala відкрила в Фінляндії виробництво енергозберігаючих вікон. У 2007 році Асоціація інженерів Будівельників Фінляндії (RIL) присудила компанії нагороду за розвиток виробництва енергозберігаючих вікон і дверей за проектом створення будинків з низьким споживанням енергії в Фінляндії (MERA). Нагороду вручала Президент Фінляндії.

У 2008 році Skaala здійснила першу поставку вікон ALFA для першого будинку з низьким енергоспоживанням в Скандинавії.