— Розгорнути навігацію і новини —

Послуги

Після того як Ви звернулися до нас з рішенням встановити у себе вікна і / або двері Skaala, в обумовлений термін до Вас приїжджає наш фахівець. Він швидко і якісно проведе високоточні виміри прорізів, надасть кваліфіковану консультацію, відповість на будь-які запитання.

При зроблених вимірах і наявності точного опису всіх нюансів загальної споруди, ми переходимо до наступного етапу: проектування і розробка дизайну майбутніх вікон і / або дверей. Цей процес завжди проходить спільно з замовником. На цьому етапі Ви можете внести свої корективи, повністю сформувати вимоги до самого товару і фурнітурі для нього.

Коли дизайн повністю розроблений, враховано все до найдрібніших подробиць ми виробляємо розрахунок вартості замовлення, погоджуємо вартість з клієнтом і відправляємо замовлення в виробничу роботу. Точні виміри і коректно оформлений проект максимально прискорюють виробничий процес. 

По завершенні виробничого процесу готові вікна / двері, в обумовлені з замовником день і час, доставляються на об'єкт.

Для того щоб встановити нові вікна та двері спочатку потрібно прибрати старі. Наші фахівці проведуть професійний демонтаж існуючих віконних / дверних конструкцій. Підготують отвори до установки нових, не залишаючи після себе ні смітинки.

За демонтажем слід професійна установка нових віконних / дверних конструкцій. Завдяки надточним розрахунками і високоякісному виробництву, наші фахівці швидко і легко впораються з установкою нових конструкцій. Вікна та двері ідеально розмістяться в отворах, не залишаючи жодної щілини, забезпечуючи тепло, комфорт і тишу в Вашому домі.

Ми впевнені в якості нашої продукції, а для Вашого спокою і впевненості ми надаємо гарантійне обслуговування протягом 5 років.

І навіть після закінчення гарантійного терміну, ми Вас не залишаємо один на один з нашою продукцією. Ми пропонуємо післягарантійне обслуговування Ваших вікон протягом усього терміну служби, а точніше до того часу, коли Вам захочеться щось змінити в інтер'єрі, так як якість наших вікон і дверей розраховане на багато років справної служби.