— Розгорнути навігацію і новини —

Міжкімнатні двері

Захищеність, індивідуальність, затишок

Як у фантастів, людина за лічені секунди може потрапити з одного місця в інше, так з багатолюдного, яскравого, завжди кудись поспішає навколишнього світу, через двері ми моментально потрапляємо в інший вимір, всесвіт власника будинку. А міжкімнатні двері портал, який пускає нас ще на один рівень ближче до внутрішнього світу і господаря, і кожного з домочадців.

Компанія Skaala виробляє високоякісні міжкімнатні двері, які виготовляються на замовлення, відповідно до вимог клієнта. Наш фахівець приїде до Вас з найточнішими вимірювальними інструментами, проведе виміри, погодить бажаний колір фарби або шпону, матеріали для виготовлення дверей і коробки (рами) і зовнішній вигляд (одинарні або подвійні).

Конструкція панелей посилена товстої рамою з масивної деревини, що робить міжкімнатні двері міцними і функціональними. Двері виконані відповідно до європейських стандартів, вони не тільки створюють затишок у приміщенні, але і надійно захищають мешканців будинку. Високоякісна фурнітура, продумані до дрібниць деталі кріплення, високий поріг відповідальності виробника, завдяки всьому цьому конструкція дверей доведена до найвищих показників ударопрочности і звукоізоляції.

На сьогоднішній день, фінські міжкімнатні двері компанії Skaala розподілилися на три колекції: Skandia, Tradia і Familia.

  • Міжкімнатні двері Skaala Skandia - сучасні двері, виконані в дизайні скандинавського стилю. Їх дерев'яна поверхню, вікна, канавки і планки збережуть свій первозданний вигляд, забезпечуючи Ваш комфорт на довгі роки.
  • Міжкімнатні двері Skaala Tradia - традиційні внутрішні двері, виконані в декоративному стилі, якому властиво наявність безлічі різних деталей.
  • Міжкімнатні двері Skaala Familia - так само зроблені в декоративному стилі, якому характерні чисті і ясні форми.

Всі двері Skaala не просто для краси, як і вся продукція компанії, вони надійні і прості в обслуговуванні.